Kontakt Huset Nyvang

Få kontaktoplysninger til Huset Nyvang, centerlederen, boenhederne, caféen, centersygeplejersken og frivilligguiden.

Huset Nyvang
Rindsvej 6
8920 Randers NV

Tlf.: 8915 2844
E-mail: omr.nord@randers.dk 

Centerleder

Cate Karlstad
Tlf.: 8915 2880
E-mail: cate.Karlstad@randers.dk

Gruppeledere

Hus A

Diana Kirkegaard Skov
Mail: Diana.kirkegaard.Skov@randers.dk
Tlf.: 30 54 31 47

Hus B

Kristina Schmidt Hønning
Mail: Kristina.Schmidt.Honning1@randers.dk
Tlf.: 21 65 42 80

Hus C

Christina Wielandt
Mail: Christina.Wielandt@randers.dk
Tlf.: 20 60 14 96

Hus D

Lene Toft Christensen
Mail: Lene.toft.christensen@randers.dk
Tlf: 21 77 53 85

Vagttelefon i husene

Hus A vagttelefon: 8915 4230

Hus B vagttelefon: 8915 4235

Hus C vagttelefon: 8915 4240

Hus D vagttelefon: 8915 4245

Caféen

Tlf.: 8915 2860

Centersygeplejerske

Sofie Kristine Sylvester Hyldahl
Mail: sofie.kristine.sylvester.hyldahl@randers.dk
Tlf.: 21 32 09 26

Centersygeplejerske

Sara Hweidi
Mail: sara.hweidi@randers.dk
Tlf.: 24 87 26 72

Demenssygeplejerske

Liselotte Kidmose Christensen
E-mail: Liselotte.kidmose.christensen@randers.dk
Tlf.: 22 49 15 13

Farmakonom

Heidi Bang Jakobsen
Mail: Heidi.bang.jakobsen@randers.dk
Tlf.: 29 45 99 87

Centerterapeuter

Lone Leth Poulsen. Ergoterapeut
Mail: Lone.leth.poulsen@randers.dk
Tlf.: 25 7147 39

Barbara Have Aalestrup Knøss. Fysioterapeut.
Mail: Barbara.have.aalestrup.knoss@randers.dk
Tlf.: 29 45 71 60

Frivilligguide

Inge Østergaard Jensen
Tlf.: 2020 0376
E-mail: Inge.Ostergaard.Jensen@randers.dk